2013. június 3., hétfő

Veszprém FC - Kozármisleny SE 1:1 @ Beszámoló

Elérkezett a 2012-2013-as szezon utolsó mérkőzése is. A dobogó második fokán álló 'Mislenyieket fogadtuk hazai környezetben.
Szakadó esőben kezdődött a szezonzáró mérkőzés. Sajnos egy ideje már tény, hogy csapatunk az NB3-ban folytatja, így kb. 10-en voltunk a Kanyarban.
Sajnos a stadion több részén is megtette hatását csapatunk nem túl fényes szereplése, talán 100-150 néző lehetett kíváncsi a meccsre.
Kozármislenyből is érkezett pár szurkoló, magukkal hoztak egy dobot is, amit szinte megállás nélkül püföltek...
Az első félidőben pár biztató rigmuson kívül nem igazán erőltettük a szurkolást. A pályán se történt túl sok említést érdemlő mozzanat.
A 2. félidő kicsit pörgősebben kezdődött, Homma révén hamar meg is szereztük a vezetést, majd a meccs hajrájáig meg is tartottuk az előnyünk, de a 82. percben egyenlített a vendégcsapat.
A második játékrészben kicsit mi is kinyitottuk a hangunkat, pár egyszerűbb dalt elénekeltünk, érzékeltetve, hogy az alacsonyabb osztályban is a csapat mellett leszünk.

Továbbra is: Csak a Veszprém!