2012. október 14., vasárnap

Izzadságszagú győzelem

Veszprém FC - BKV Előre 2:1 (1:1)

Az utolsó helyezett BKV Előre csapatát fogadtuk hazai pályán. Átlagosnak mondható létszámmal (15-20 fő) jelentünk meg a mérkőzésen. A vendégszektor kerítésére kikerült egy Viking drapi és pár BKV szimpatizáns is elkísérte a fővárosiakat. A csapatok bevonulásakor egy üzenetet emeltünk a magasba ( Mi bízunk bennetek, Ti is magatokban?" szöveggel ), majd az első 10 percben, megbeszélten csendben figyeltük az eseményeket, utána rákezdünk mi is az éneklésre, viszonylag jól szóltunk, de semmi extra.
A csapat akart, de a játék továbbra is igen döcögős volt, így félidőben 1:1-es állással vonultak le a csapatok a pályáról. A 2. félidőre nekünk se igazán sikerült felpörögni, igaz erre a csapatunk játéka se adott okot, így inkább csak az egyszerűbb rigmusokat erőltettük.. Végül is nagy nehezen sikerült itthon tartani a 3 pontot, de igazán nem sikerült meggyőzni bennünket.